*: Velden zijn verplicht.

Demolition and Recycling Equipment BV
De Hork 32
5431 NS Cuijk
The Netherlands

Algemeen

Telefoon:  
          +31(0)485 442300 
Fax:                     +31(0)485 442120
Email:                  info@demarec.com

Direct contact

Service:
Jan Bens:              +31(0) 485 387 396 / j.bens@demarec.com 
Peter Deenen:     +31(0) 485 387 382 / p.deenen@demarec.com

Onderdelen:
Hans Verkerk:      +31(0) 485 387 386 / h.verkerk@demarec.com
Corine Jonkers:    +31(0) 485 387 399 / c.jonkers@demarec.com
(Ma/Di/Do)

Administratie:
John Achten:       +31(0) 485 387 392 / j.achten@demarec.com

Logistiek:
Robert Weerts:   +31(0) 485 387 387 / r.weerts@demarec.com

Engineering:
Roel Brauer:        +31(0) 485 387 399 / r.brauer@demarec.com

Kantooruren :
Maandag - Donderdag van 08:30 tot 17:00

Vrijdag van 08:30 tot 16:00


Facturen voor Demarec mogen gestuurd worden naar finance@demarec.com